Haber & Kampanya
Remans haberleri ve kampanyaları

geciktirici sprey

Eczanelere ve aktarlara Remans dooz 14000 geciktirici delay sprey özel toptan fiyat uygulamamız vardır lütfen bizimle irtibat kurunuz...

geciktirme spreyleri

Geciktirici Spreyler kremler haplar haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılır fazla kullanılması durumunda peniste kızarıklık yapabiliyor. Dooz Remans 14000 Geciktirici Sprey piyasadaki en iyi gec

remans sprey

Şimdiye kadar biz de hepsini sattık ve şikayet almadığımız tek ürünün olduğunu belirtmek isteriz. Remans Geciktirici Sprey Haricinde Piyasada şuana kadar bir çok Geciktirici &uu

erken boşalma spreyi

Toptan ve Perakende Satış Mağazası. sizemiz remans geciktirici sprey ile daha uzun süre seks yapar, daha fazla zevk alırsınız. ereksiyon olmanıza yardımcı olur Etkili, Kaliteli, Güvenilir, U
Bonus Kart Ödeme Seçenekleri Remans WorldCard a vade farksız 6 taksitle
Remans iletişim ve sipariş verme bilgileri
geciktirici sprey 

Remans Geciktirici Sprey Kullanım Şekli

Porcodile Spray nasıl kullanılır ?

Bizden satın almış olduğunuz Porcodile Geciktirici Sprey lerin kullanımı son derece basit olmakla beraber kolay bir şekilde uygulama yapılabilmektedir.

İlişkiye girmeden Önce Delay Spray ‘ i 15-20 dakika önce 2 kere püskürtünüz. 1-2 dakika boyunca (ereksiyon halindeyken), sünnetlik kısım dahil her yere masaj yaparak yediriniz. 15-20 dakika sonra ilişkiye girebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Lütfen yukarıdaki işlemleri ereksiyon halindeyken yapınız ve eğer oral durum olacaksa ilişkiye girmeden önce, partnerinize kötü bir tat veya koku vermemesi için Sprey’i kullandığınız bölgeyi su ile temizleyiniz.

Kimler Kullanır ?

Porcodile Delay Spreyi erken boşalma problemi olanlar veya erken boşalmayı engellemek isteyen herkes kullanabilir.

Porcodile Remans sprey 'in göz ile temasından kesinlikle kaçınınız.

Diğer uzuvlarımıza göre çok daha hassas bir yapıya sahip gözümüzde tahrişe neden olabilir, göz ile temasında bol su ile durulayınız.

* Direk güneş ışığına maruz kalmayan ve oda sıcaklığında muhafaza etmeniz, etkili formülünün etkisini kaybetmeden uzun bir süre kullanmanızı sağlayacaktır.

* Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Hangi hallerde kullanılamaz ?

Porcodile Spray haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılabilir, herhangi bir tahriş, kızarıklık veya sivilce varsa geçinceye kadar kullanılmaması tavsiye edilir.

Remans Geciktirici Sprey Kullanım Şekli
Remans toptan ve perakende sipariş bilgileri
banka havalesi ile %10 indirimli Banka Havalesi ile ödeme yapabilirsiniz istanbul içi kurye ile hemen kapınızda
  Adınız Soyadınız    
Telefon Numaranız  

Remans Müşteri Hizmetleri

Tel: +90 216 330 82 81 - 0216 330 24 52 / Gsm: 0534 976 30 30 - 0544 462 18 41 - 0552 623 79 53
Söğütlüçeşme Cad Bayrak Apartmanı No: 146 Kat :4  D :10  Kadıköy / İstanbul